Co się dzieje w MURB Space?

2018/2019 – aktualności

Firmę założyłem w 2016 roku. Od tamtego czasu mniej lub bardziej powodziło mi się na rynku kosmicznym. Różnego typu zlecenia. Potem chwilowy “przestój” w pierwszej połowie 2018 roku.

Druga połowa 2018 roku i pierwsza 2019 to zdecydowana zmiana kursu na sektor IT i telekomunikację. Miałem okazję realizować duże wdrożenia dla klientów mojego największego dotychczas klienta w Arabii Saudyjskiej oraz w Korei Południowej. Nowe wyzwania, ogrom nowej wiedzy i zdecydowanie inne podejście do tematu jakości niż ma to miejsce w branży kosmicznej. Dzięki nowemu doświadczeniu jakim była praca przy wdrożeniu produktów dla tak dużych klientów (a branża telekomunikacyjna operuje kwotami o rzędy wielkości większymi niż branża kosmiczna) przyczyniły się do tego, że zapragnąłem znowu zająć się projektami w branży kosmicznej.

Tak oto jest druga połowa 2019 roku. Skończyłem współpracą z klientem i próbuję swoich sił na nowych wodach – a mianowicie z własnym produktem. 3D MGSE – taką nosi nazwę – jest urządzeniem wykorzystującym “zdobycze” nowej wiedzy. Realizacja tego projektu od zawsze chodziła mi po głowie. A to dlatego, że sam zmagałem się z problemami optymalizacji procesów, zasobów i wydatkowania pieniędzy w projektach. 3D MGSE służy do przyspieszenia realizacji operacji manualnych podczas integracji oraz testów satelitów. W skrócie – jest to taki “gimbal” umożliwiający swobodne obracanie satelity wokół trzech osi. Produkt został oficjalnie zaprezentowany podczas konferencji na temat CubeSat-ów w Holandii w ESTEC na początku lipca.

Obecnie pracuję nad promocją tego produktu. Nawiązałem współpracę z portalem satsearch.co, który wspiera promocję mojego produktu oraz firmy. Zachęcam do odwiedzenia podstron:
MURB Space
3D MGSE

Jakie plany na najbliższą przyszłość? Przede wszystkim sprzedaż produktu. Po drugie zmiana formatu działalności mojej firmy z traktowania jej jako “Maciej Urbanowicz” na “MURB Space”. Chcę przede wszystkim zmienić podejście potencjalnych klientów, aby wybierali moją firmę a nie tylko mnie jako osobę. Po trzecie – pozyskanie nowych klientów. Po czwarte – zbudowanie stabilnego zespołu.

Co dalej z maciejurbanowicz.org.pl? Strona nie umiera. Może będę nieco częściej wrzucać jakieś informacje i news-y. Zobaczymy ;). Na pewno nie umarł temat fotografii i wciąż się rozwija.

Jak zapewne zobaczyłaś/zobaczyłeś – ten post jest nieco chaotyczny i nieco “ad-hoc”. Ale tak właśnie było. Usiadłem, napisałem co miałem do napisania w nieco luźniejszej formie. Zapraszam ponownie :).

P.S.

Zapraszam na stronę MURB Space oraz 3D MGSE.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.