ISU_SSP11: Początek SSP11 – krótkie podsumowanieISU_SSP11: Beginning of the SSP11 – quick summary

Witam wszystkich! W końcu znalazłem czas na napisanie krótkiego podsumowania rozpoczęcia Space StudytProgram 2011, który gości na Politechnice w Grazu w Austrii.

SSP11 jest doskonałą okazją do poznania ludzi z całego świata. Mogliśmy spotkać astronautów/kosmonautów z USA, Koeri Południowej (pierwsza kosmonautka z Korei!), Japnii oraz Francji. Podczas ISU SSP11 możemy pracować wspólnie, wspólnie się uczyć jak współpracować z ludźmi z tak różnymi doświadczeniami i wiedzą. Jest to niesamowite uczucie uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu – jako student.

Kilka słów o Grazu. Byłem tutaj w 2010 roku na Sympozjum (UN/ESA/Austria) , więc naprawdę kocham to miasto. Czuję się tutaj dobrze i mam nadzieję spędzić mile czas w Grazu aż do września.

Zrobiłem dużo zdjęć, które będą dostępne na tej stronie wkrótce. Jeżeli chcesz, zapraszam na mój profil na facebook-u(link: http://www.facebook.com/maciej.urbanowicz

Pozdrowienia z Grazu!

Hello Everyone! Finally I found a time to write a quick summary of the beginning of the Space Study Program 2011 which is hosted by the TU Graz in Austria.

The SSP11 is a great oportunity to meet people from all over the world. We could meet astronauts from USA, Korea (1st Korean Astronaut!), Japan, France. The ISU SSP11 is a time when we can work together and learn how to cooperate with people who has such different backgrounds and experiences. It’s really awesome to take part in this great event – as a student.

Let’s say something about Graz. I’ve been in Graz in 2010 at the Symposium (UN/ESA/Austria) so I really love this city. Now I can feel good again and hope to spend a great time in Graz until september.

I’ve taken a lot of pictures which will be available soon at my web page. If you like you can visit my facebook’s profile (link: http://www.facebook.com/maciej.urbanowicz

Greatings from Graz!

Bookmark the permalink.

Comments are closed